Výrobci

Prohlédnuté produkty

Výpravna Zobrazit větší

Výpravna

Spisová služba

VUMS LEGEND, spol. s.r.o.

Nový produkt

 Eviduje poštu určenou k odeslání, provádí přidělování podacích čísel, tiskne soupisky, odesílá zásilky určeným způsobem.

Více informací

Parametry

Zaměření Komerční i veřejný sektor
Typ aplikace Tenký klient
Poskytovaná technická podpora Ano
Soulad s legislativou EU Ano
Soulad s legislativou ČR Ano
Soulad s požadavky NSESSS Ano
Rozhraní definovaná NSESSS Ano
Rozhraní ISDS Ano
Rozhraní ISZR Ano
Rozhraní eGON Best practise Ano
Rozhraní MS2014+ Ano
Soulad s OAIS Ano

Více informací

Tento modul slouží k plnohodnotnému odeslání zásilky jak v analogové, tak i elektronické podobě. Elektronickou podobou je myšleno odeslání e-mailem, odeslání elektronicky podepsaným e-mailem a datovou zprávou, prostřednictvím informačního systému datových schránek.

Systém eviduje poštu určenou k odeslání, kterou odesílá předepsaným způsobem dle požadavku uživatelů, zaznamenává i stavy zásilky po odeslání. Systém nadále eviduje i seznam nedoručených (vrácených) zásilek. Slouží ke komplexnímu přehledu veškeré odchozí pošty z organizace a poskytuje služby pro odeslání zásilek jiným programům a systémům prostřednictvím webových služeb.

Prostřednictvím modulu je prováděno přidělování podacích čísel a tisk soupisek. Pomocí tohoto systému je rovněž možné vytvořit elektronické soupisky v požadovaném elektronickém formátu dle standardu České pošty. 

Obr. Zadání adresy

zadání adresy

Obr. Detailní pohled na dokument

detailní pohled na dokument

Obr. Přehled pohledů

přehled pohledů

Recenze

Napsat recenzi

Výpravna

Výpravna

 Eviduje poštu určenou k odeslání, provádí přidělování podacích čísel, tiskne soupisky, odesílá zásilky určeným způsobem.