Výrobci

Značky Počet značek: 14

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek
 • 5P, s.r.o.

  Jsme společnost poskytující služby a řešení v oblasti návrhu, vývoje, implementace a servisu informačních systémů. Své služby poskytujeme jak organizacím státní správy, tak i subjektům napříč celým podnikatelským spektrem.

  Web: http://www.5p.cz/
  E-mail: info@5p.cz
  ID datové schránky: ep6ds8v

  Počet produktů: 0

 • ALIS spol. s r.o.

  ALIS spol. s r.o. vyvíjí komplexní informační systémy pro oblast místní samosprávy, příspěvkové organizace, dobrovolné svazky, neziskové a další organizace. Této klientele jsou určeny produktové řady s názvy KEO4, KEO-W a KEO-X. KEO4, nejnovější generace informačního systému, je budovaná jako hostované internetové řešení provozované v moderním a bezpečném datovém centru. Systém je vyvíjen na základě více než dvacetiletých zkušeností a s využitím moderních technologií tak, aby vyhověl náročným požadavkům dnešní doby. Samozřejmostí je aktualizace software přes internet a kvalitní zákaznická podpora.

  Web: http://www.alis.cz
  E-mail: alis@alis.cz
  ID datové schránky: u7gikm7

  Počet produktů: 0

 • aplis.cz, a.s.

  Společnost aplis.cz, a.s poskytuje produkty a služby v oblasti informačních technologií od roku 1995.

  Již od svého založení se orientuje na vývoj a dodávku bezpečných a spolehlivých řešení postavených na databázi Oracle. Na základě své produktové platformy abcSuite nabízí profesionální řešení jak pro oblast veřejné správy, tak i pro oblast komerční sféry.

  Tato řešení pokrývají jak komplexní elektronickou spisovou službu, tak i celý životní cyklus ostatních dokumentů. Zajišťují správu dokumentů od vstupu do organizace, přes evidenci, elektronické zpracování a řízený oběh až po jejich bezpečné uložení a dlouhodobou důvěryhodnou archivaci případně i skartaci. Řešení je ve stálém souladu s příslušnými normami a zákony ČR.

 • Asseco Solutions a.s.

  Asseco Solutions je průkopníkem a vizionářem na poli informačních systémů ERP. Již dvacet let přináší svým zákazníkům nejmodernější technologie v oblasti podnikového softwaru. Díky tomu, že s našimi současnými a potenciálními zákazníky vedeme neustálý dialog, máme přehled o aktuálních trendech na trhu a individuálních potřebách firem i branží, ve kterých působí.

 • BBM spol. s r.o.

  Společnost BBM je český softwarový dům se sídlem v Písku a pobočkami v Praze a v Ostravě. Hlavním produktem je software pro podporu ekonomiky a administrativy InternetFIS (iFIS) auditovaný pro Českou republiku. Zázemí společnosti tvoří 25 zkušených specialistů v oblasti vývoje a provozu ekonomického software. Kvalitní produkt, stabilní tým a orientace na jeden specifický sektor jsou hlavní konkurenční výhodou BBM.

  Web: http://www.bbm.cz
  E-mail: info@bbm.cz
  ID datové schránky: nwyabtt

  Počet produktů: 0

 • CNS a.s.

  CNS a. s. , je moderní, dynamicky se rozvíjející firma s výhradní účastí českého kapitálu. Tato společnost byla založena v roce 1999 jako pokračovatel CNS Mělník, spol. s r.o., která vznikla roku 1993 a za dobu svého působení na českém trhu s IT technologiemi dosáhla významných úspěchů. Vyvíjíme software na zakázku, prodáváme a servisujeme výpočetní techniku. Dodáváme Spisovou službu-program pro řízení oběhu dokumentů, elektronickou podatelnu a archivaci, respektující Standardy státního informačního systému ČR a platnou legislativu.

  Web: http://www.cns.cz
  E-mail: podatelna@cns.cz
  Telefon: +420 315 626 513
  ID datové schránky: 9gqdfki

  Počet produktů: 1

  zobrazit produkty
 • GORDIC spol. s r. o.

  Společnost GORDIC spol. s r. o. je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů. Firma se specializuje na tvorbu a dodávky software, včetně komplexní uživatelské podpory, pro oblast státní správy, samosprávy a bankovnictví.

 • ICZ a.s.

  Společnost ICZ a.s. byla vytvořena roku 1997 spojením předních IT firem v České a Slovenské republice. Ty na trhu působily vesměs od počátku devadesátých let a již tehdy hrály v oboru významnou roli. Propojením s dalšími subjekty vznikl v průběhu následujících let koncern - skupina ICZ. V rámci střední Evropy dnes patří ICZ a.s. i další společnosti sdružené do skupiny ICZ mezi významné dodavatele aplikačního programového vybavení, návrhu a implementace infrastruktury a řešení bezpečnosti informačních systémů. Oblast zájmu se postupně rozšířila směrem na Ukrajinu, Ázerbájdžán a Kazachstán; v poslední době též na Střední východ a Afriku. Dnes rozvíjí skupina ICZ portfolio svých produktů a služeb v rámci celého oboru informačních a komunikačních technologií. Veškeré služby včetně vývoje aplikací na zakázku a projektů v oblasti ochrany a bezpečnosti informací jsou zákazníkům poskytovány na bázi širokého spektra platforem a technologií.

 • PilsCom, s.r.o.

  Aplikace elektronické spisové služby AthenA je výkonná, flexibilní aplikace, která zajišťuje nejen výkon samotné spisové služby ve smyslu platné legislativy a v celém životním cyklu dokumentů a spisů, nýbrž i funkce workflow a dlouhodobé archivace. Aplikace je vhodná nejen pro organizace veřejné správy, ale i pro firmy a komerční organizace. Je dostatečně flexibilní, aby zvládla organizace od jednouživatelských po ty, které mají desetitisíce uživatelů. Může pracovat jak v režimu on-premises, tak v plně cloudovém modu.

  Web: http://www.pilscom.cz
  E-mail: info@pilscom.cz
  ID datové schránky: 2mrtc5h

  Počet produktů: 0

 • Software602 a.s.

  Software602 a.s. je tradiční český dodavatel programů pro počítače a další zařízení. Původně se specializovala na kancelářský software, v posledních letech se specializuje na řešení pro práci s elektronickými dokumenty s právním účinkem a zejména na jejich dlouhodobou archivaci.

 • T-MAPY spol. s r.o.

  T-MAPY dnes patří mezi lídry v oblasti geoinformačních technologií v České republice. Dodáváme komplexní řešení pro veřejnou správu, dispečerská pracoviště, krizové řízení, územní plánování, armádu i životní prostředí. Jsme partnerem nadnárodní skupiny T-Kartor Group a podílíme se na řešení zahraničních projektů.

  Web: www.tmapy.cz
  E-mail: info@tmapy.cz
  ID datové schránky: cmz7hm3

  Počet produktů: 1

  zobrazit produkty
 • Triada, spol. s r. o.

  Společnost Triada zahájila svoji činnost v roce 1991 jako dodavatel řešení ucelených informačních systémů pro subjekty veřejné správy. Těžiště činnosti představují profesionální služby s důrazem na individuální potřeby zákazníka tak, jak to odpovídá základním požadavkům na systémovou integraci.

Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek