Výrobci

Seznam produktů výrobce Software602 a.s.

Software602 a.s.

Software602 a.s. je tradiční český dodavatel programů pro počítače a další zařízení. Původně se specializovala na kancelářský software, v posledních letech se specializuje na řešení pro práci s elektronickými dokumenty s právním účinkem a zejména na jejich dlouhodobou archivaci.

Web: http://www.602.cz, E-mail: info@602.cz, ID datové schránky: 7dcsfzg

Z dodavatele aplikací pro osobní počítače jsme za 25 let díky řadě inovací vyrostli ve firmu, která realizuje velké integrační projekty i pro nejvýznamnější tuzemské firmy.


Naším posláním je poskytovat komerčnímu a veřejnému sektoru spolehlivá řešení pro pořízení, zpracování a uchování důvěryhodných digitálních dokumentů, dokladů a dat. Našimi zákazníky jsou větší a střední organizace ve všech sektorech trhu. Společně s nimi a na základě jejich skutečných potřeb chceme přinášet inovativní přístup při elektronizaci procesů nad daty a dokumenty s garancí digitální kontinuity jejich obsahu.


Jsme držiteli certifikací podle mezinárodních norem řízení kvality ISO 9001/10006/20000 a řízení bezpečnosti informací ISO 27001, klíčoví pracovníci mají certifikace ITIL a Prince2.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek