Výrobci

Seznam produktů výrobce VERA, spol. s r.o.

VERA, spol. s r.o.

Společnost VERA se od roku 1994 věnuje vývoji a implementaci komplexních informačních systémů pro instituce veřejné správy. Současně poskytuje celou řadu služeb, které souvisí s využíváním informačního systému. Klienti se tak mohou spolehnout, že získají nejen kvalitní informační systém, ale i kompletní podporu.

Web: https://www.vera.cz, E-mail: marketing@vera.cz, ID datové schránky: egws34p

Za dobu svého působení si firma vybudovala přední postavení na trhu, především díky informačnímu systému VERA Radnice (dříve R@dnice VERA), který využívají městské úřady, magistráty a jejich zřizované organizace. Spokojenost uživatelů tohoto systému dala podnět ke vzniku dalšího produktu, a to VERA Dimenze pro krajské úřady, ministerstva, jejich zřizované organizace a vybrané instituce veřejné správy.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
  • Výrobce: VERA, spol. s r.o.

    VERA Radnice je komplexní informační systém, který podporuje všechny procesy úřadu díky nejširšímu portfoliu agend. Zabývá se ekonomikou, správními a interními procesy, umožňuje snadnou komunikaci s občanem a poskytuje manažerské výstupy. Spisová služba IS VERA Radnice je klíčová aplikace pro správu dokumentace na úřadě.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky