Výrobci

Seznam produktů výrobce VUMS LEGEND, spol. s.r.o.

VUMS LEGEND, spol. s.r.o.

Společnost VUMS LEGEND, spol. s r.o. byla založena v polovině roku 1994 a navazuje na více než 40 let zkušeností Výzkumného ústavu matematických strojů. Jádro společnosti tvoří zkušené týmy expertů: analytiků, projektantů, systémových odborníků, odborníků pro databázové zpracování, programátorů využívajících nejmodernějších vývojových nástrojů a odborníků pro komunikace.

Web: http://www.legend.cz, E-mail: vlegend@legend.cz, ID datové schránky: u6v9k78

VUMS LEGEND, spol. s r.o. poskytuje komplexní služby při výběru, zavádění a dalším rozvoji informačních systémů a technologií včetně sítí. Cílem je poskytnout zákazníkům systémově ucelené, zabezpečené, otevřené a výkonné řešení nebo produkt. Důraz je kladen na možnost včlenění stávajících aplikací a perspektivu dalšího rozšíření o dodatečné subsystémy. K přednostem společnosti patří zejména schopnost vytvářet a zavádět informační systémy ve všech běžně využívaných prostředích a řešit datové komunikace mezi různými systémy na různých platformách.


Společnost využívá konkurenčního náskoku produktů vynikajících vlastností a funkčních možností: WebSphere, Lotus Notes, DB2, Oracle a dalších. Uvedenéprodukty jsou využívané jak k tvorbě zcela nových systémů, tak k integraci stávajících. Důraz je kladen na využití ověřených řešení a otevřenost těchto řešení pro budoucí požadavky. Kromě uvedených využívá společnost pro svá řešení také Open Source produkty. Řada řešení je založena na programovacím jazyku Java.


Pro zajištění kvalitních služeb je nutná spolupráce s významnými společnostmi, které působí v ČR jako dodavatelé výpočetní techniky a informačních technologií. Společnost VUMS LEGEND, spol. s r.o. je IBM Premier Business Partner.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek